Красиві фотошпалери з принтами – найкращий спосіб оживити інтер’єр, надати йому ідеальну завершеність і неповторний стиль. Кращі виробники застосовують для цих цілей широкоформатний латексний друк – елітні техніки, які дозволяють домогтися фотографічної якості та яскравості відтінків. Популярним сучасним матеріалом є флізелін, більш міцний та стійкий до стирання і вогню. Вінілові шпалери, які ми пропонуємо — це двошарове настінне покриття, що складається з полівініл і флізелінової основи. Вони стійкі до вологи, добре миються і чистяться, більш щільні і еластичні, ніж паперові, при цьому «дихаючі». Вибираючи шпалери, також важливо враховувати такий показник як екологічність. Стандарти Miray – гіпоалергенні, нетоксичні фарби з Японії і еко-матеріали європейського виробництва, що не мають запаху і шкідливих домішок, які не вицвітають на сонці. Вони абсолютно безпечні не тільки для дорослої людини, але й для дітей.

ТИПИ ШПАЛЕР ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ

Ви можете вибрати шпалери з дизайнерськими малюнками з широкого спектру пропозицій в каталозі. Малюнки розрізняються за жанром:
  •  реалізм
  •  мультиплікація
  •  3D
  •  абстрактні
Фотошпалери надають особливу глибину за рахунок ефекту присутності, який дає фотографія на стіні. Вони розсовують простір і буквально переносять вас в місце на знімку. Завдяки їм ваш будинок або офіс стане порталом на берег океану, райський острів, в лісову гущавину, старовинне місто в Європі, на нічну автотрасу, гірську стежину. Фрески поєднують в собі особливість об’ємного малюнка і стилізованого фотозображення під старовину. У них нерідко використовуються архітектурні мотиви, які візуально витягають приміщення, створюючи дивовижну монументальність. Наклейки – найпростіший засіб змінити і прикрасити ваш інтер’єр: їх так само легко приклеїти самостійно, як і зняти в будь-який час.

ЯК ПІДІБРАТИ ДЕКОР

Принципово знати, чого ви хотіли б досягти, доповнюючи свою кімнату або бізнес-простір даними унікальними прикрасами. Необхідно враховувати параметри приміщення, його функцію, з’ясувати, яку атмосферу і сенс ви бажаєте привнести за допомогою декору. Якщо це спальня, то в першу чергу варто визначитися з колірною палітрою, оскільки це зона для відпочинку і вибір кольору має вирішальне значення. Як правило, рекомендується використовувати спокійні і розслаблюючі тони, а також легкі образи, які б поєднувалися з м’яким і повітряним інтер’єром. У робочий кабінет, ігрову кімнату, їдальню та вітальню підійдуть більш динамічні сюжети і яскравий колорит, адже це місце для спілкування, роздумів, навчання і роботи. Завдяки великому асортименту фактур, який ми пропонуємо, роблячи замовлення, ви зможете задіяти свою творчість і уяву, на всі сто відсотків.
Ми, у свою чергу, допоможемо вам визначитися з технічними деталями, розмірами, підберемо варіанти під ваш бюджет. Ми здійснюємо доставку в швидкі терміни, в будь-яку країну.
Яскраві і унікальні рішення

Для дому та для бізнесу

Індивідуальний і оригінальний дизайн

Величезний каталог малюнків під шпалери

Екологічно чисті матеріали

Сучасні технології виробництва

Гнучка цінова політика для кожного

Якісна продукція за оптимальною вартістю