Вибираємо шпалери в офіс

Вибираємо шпалери в офіс 562 562 admin

Яка колірна гамма налаштує Вас на максимальну продуктивність?

Більшу частину свого свідомого життя люди проводять на роботі, причому з’являються там не тільки для задоволення матеріальних бажань, але і щоб реалізувати свої творчі амбіції, досягти нових вершин у професії і поспілкуватися з колегами. Від атмосфери, яка оточує людину протягом дня, залежить його психологічний настрій, а значить і працездатність. А ніщо так не стимулює творчий потенціал і нестандартне мислення, як відчуття згуртованості і однодумності з оточуючими поряд з можливістю проявити індивідуальність.

Геть одноманітність!

В офісі, в який хочеться повертатися, і працюється зовсім по-іншому. Всього один невеликий штрих, підібраний з урахуванням специфіки діяльності підприємства і особистісних характеристик персоналу, і продуктивність збільшиться.

Вибираючи шпалери для особистого кабінету, варто відштовхуватися від персональних переваг його власника, службового становища, а також дотримуватися загального корпоративного стилю. Наприклад, можна поклеїти в кабінеті шпалери із зображенням тварин або автомобілів. При цьому варто враховувати, що краще уникати дратівливий і занадто яскравих відтінків у всьому офісі або їх достатку (якщо вони вписуються в загальну колірну палітру корпоративного стилю компанії) .Яркіе кольори привертають до себе увагу і не дають зосередиться на роботі.

Щоб продуктивність працівників в офісі була максимальною, необхідно для фотошпалер використовувати нейтральні відтінки, які вписуються в загальноприйнятий офісний дресскод, так як в офісі часто проходять наради і переговори з представниками інших компанія, чий стиль може відрізнятися від стилю Вашої компанії. А підкреслити цілеспрямованість компанії і її співробітників можна за допомогою зображень технічного прогресу, карт світу, хмарочосів, графіків, що відображають досягнення і плани розвитку компанії.

Підняти командний дух колективу, знайти додаткове джерело натхнення кожного співробітника і організувати комфортні, сприятливі умови для роботи можна за допомогою фотошпалер, які реалізує компанія «Miray». Широкий асортимент самих різних зображень дозволить підібрати ідеальний варіант і для кімнати переговорів, і для кабінетів керівників.

Імідж – ніщо? Реклама – все!

Ми також пропонуємо замінити сіру одноманітну обстановку, позбавлену індивідуальності на яскраве або строге оформлення офісу, яке буде відображати характер діяльності вашого підприємства і викликати сприятливе враження у клієнтів. Приймальна або хол з фотошпалерами, виготовленими в корпоративних відтінках, вже на етапі знайомства з компанією приверне увагу. А мережа офісів, оформлення яких витримано в єдиному стилі, але з деякими нюансами, стане підтвердженням солідності і процвітання. Особливо це важливо, якщо сфера вашої діяльності пов’язана з рекламою, торгівлею або виробництвом.

Скористайтеся пропозицією компанії «Miray», і у вашій організації з’являться нові можливості.

http://themeforest.net/user/euthemians