Правила підбору фотошпалер для вітальні 1015 1024 admin

Правила підбору фотошпалер для вітальні

Щоб зробити вітальню оригінальною і унікальною, можна поклеїти в ній тематичні фотошпалери.  При цьому її інтер’єр може  стати більш сучасним і в той же час набагато затишніше. Головне щоб  покриття стін поєднувалося  з обстановкою вітальні і всього будинку.

Розмаїття фотошпалери в вітальні можна в будь-якому місці: поруч з телевізором, в зоні відпочинку, біля вікна. Нап: бірюзовий,  синій,  зелений колір  ример,  фотошпалери із зображенням моря,  природи  або пляжу будуть відмінно розташовувати до відпочинку. З їх допомогою також можна розділити простір на функціональні зони. Особливо це актуально для квартири-студії.

Як вибрати фотошпалери в вітальню?

  • У вітальні вся сім’я проводить чимало часу. Необхідно пам’ятати, що фотошпалери, які будуть поклеєні в залі, повинні подобатися кожному її члену. Тому, вибираючи обробку для стін, прислухайтеся до думки кожного з них.
  • Якщо ви хочете візуально збільшити простір кімнати, то вибираєте фотошпалери, які містять темні тони: бірюзовий,  синій,  зелений, колір морської хвилі. Сприяють візуального розширення простору, використання зображень з перспективою.
  • Якщо в кімнаті не вистачає природне освітлення, то необхідно вибирати фотошпалери, в яких переважають теплі тони:  червоний,  жовтий,  помаранчевий.
  • Вибираючи принт фотошпалер, враховуйте, що він повинен викликати лише позитивні емоції і піднімати настрій, як у самих господарів, так і у їх гостей.
  • Вибираючи фотошпалери для поклейки в зоні телевізора, пам’ятайте, що вони повинні бути непомітними, щоб не відволікати увагу від екрану.
  • вибираючи текстуру для фотошпалер , Необхідно усчітивать стиль інтер’єру. Якщо у вас вітальня оформлена в класичному стилі, то для її відмінно підійду фотошпалери із зображенням творінь відомих художників і текстурою «живопис». У кімнаті в стилі хай-тек добре виглядатимуть непомітні картини з текстурою «пісок», «гладь» або «декоративна штукатурка». А зі стилем авангард чудово поєднуються яскраві картини на текстурі «пісок» або «геометричний орнамент».

У нашому каталозі ви зможете ознайомитися з величезним вибором якісних орнаментів і зображень та замовити  фотошпалери для вітальні  за індивідуальними розмірами. Крім того, ми можемо виготовити фотошпалери на основі ваших зображень.

Отримати додаткову консультацію ви зможете за телефоном, вказаним на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок. Наші співробітники готові відповісти на всі ваші запитання. Телефонуйте і замовляйте оригінальні фотошпалери , Які додадуть вашій вітальні затишок і індивідуальність!

  • Поштові теги:
  • Правильне колірне оформлення 800 445 admin
  • Рекомендації до файлу для друку 1024 683 admin
  • Як правильно поклеїти шпалери 1024 683 admin