Який колір інтер’єру підібрати 1024 697 admin

Який колір інтер’єру підібрати

Велика частина нашого життя проходить в будь-якому закритому чи відкритому приміщенні. І не можна сильно переоцінити вплив забарвлення цього приміщення на наше загальний стан. Адже більшість з нас не раз відчували певні незручності, якщо навколо нас складалася незатишна атмосфера саме через поєднання кольорів. І наше завдання – підібрати таку фарбу, яка буде нас повністю влаштовувати.

У кожній країні подібні проблеми вирішуються по-своєму. Наприклад, в Скандинавських країнах найбільш комфортним кольором вважається білий. Існує навіть процедура, яка покликана виліковувати стрес. Суть її полягає в тому, що в абсолютно білих приміщеннях збираються люди, які кутаються в білі простирадла і проводять час саме таким чином, просто сидячи. А самі психологи вже не один десяток років намагаються вирішити проблему з’ясування певного впливу кожного з квітів на загальний стан людини.

Під час розробки певного дизайну інтер’єрів вкрай необхідно враховувати поєднання різних кольорів. Але при цьому важливо розібратися, як на той чи інший колір реагують все, хто збираються жити тут. Адже важливо не тільки і не стільки загальне естетичне сприйняття. Оптичний комфорт повинен бути однією з головних складових вибору гами.

Гамма кольорів для приміщення підбирається на основі загальних закономірностей, які, в свою чергу, ґрунтуються на досягненнях оптичної науки, а також вчення про колірному поєднанні. Якщо ваша мета – візуальне розширення простору, то варто звернути увагу на переважання світлих тонів. Темні ж, навпаки, створять враження, що приміщення тісніше, ніж воно є насправді. Наприклад, блакитна барва в холодних тонах створює враження зсуву кольору далі від кордону нашого сприйняття. Червоний колір звузить приміщення. Стелі однозначно повинні бути виконані в світлому спектрі, що дозволить домогтися видимої висоти стель. Тому рідко хто використовує темну фарбу для оформлення стель, яка створює враження тяжкості.

Багаторічні дослідження нашого сприйняття кольорів дозволили встановити, що від гами, що оточує нас, багато в чому залежить те, як час і навколишні речі впливають на нас. Наприклад, червоні тони роблять час триваліший. Одночасно, червоний робить предмети масивніше і значнішим. А от зелений працює з точністю до навпаки. Згідно з дослідженнями, температура в кімнаті, де стіни і інші елементи пофарбовані в синій або зелений колір, трохи нижче. Звичайно, по відчуттях.

Власне домашній простір варто сприймати виключно, як укриття від повсякденних турбот. Це тепле місце, куди дуже подобається повертатися після роботи. Будинок – це місце, куди збігаєш від проблем, які постійно оточують нас. І тому вкрай важливо, щоб обстановка відповідала всім описаним критеріям. І, звичайно, це в першу чергу, стосується забарвлення усередині приміщення, яка відображає наш спосіб життя.

Перед тим, як вибрати ті чи інші кольори, обов’язково визначитеся, які саме кольори є вашими улюбленими, а які викликають почуття дискомфорту. Кожен з улюблених квітів буде достеменно створювати відчуття спокою всередині нас. Звичайно, «кольорові» переваги з часом можуть кардинально змінитися. Це може бути пов’язано з нашим станом, що змінилися становищем, змінами в стилі і ритмі життя. Але є такі тони, ставлення до яких не змінюється і через роки, оскільки саме вони дозволяють нам знайти душевну і тілесну гармонію і цілісність.

Взагалі, необов’язково фарбувати квартиру або будинок в єдину колірну гаму. Кращим з варіантів буде вибирати тони для кожного приміщення окремо. Вибір буде залежати, зрозуміло, від смаків та уподобань їхніх мешканців.

Найкраще буде не поспішаючи прогулятися по всьому будинку, ретельно продумавши, яка забарвлення буде доречна в певній кімнаті. Варто уявити, як саме те чи інше приміщення буде виглядати, якщо його перефарбувати в інший колір. І якщо уявлення виправдало очікування, то треба сміливо починати все міняти. але ми рекомендуємо звернути увагу на більш цікавий варіант ніж просто забарвлення приміщення – поталу фотошпалери на стіну тим самим зробивши з приміщення продовження яке перетікає в варіант виноградного саду, або поля з орхідеями і тюльпанами, так само є варіанти виду з вікна на мегаполіс або ніжний куточек природи.

Звичайно, наші поради і рекомендації – це всього лише поштовх до роздумів. Зрештою, лише від вас залежатиме те, яка саме колірна гамма ляже в основу оформлення інтер’єру вашого будинку або квартири.

  • Поштові теги:
  • Правильне колірне оформлення 800 445 admin
  • Рекомендації до файлу для друку 1024 683 admin
  • Як правильно поклеїти шпалери 1024 683 admin