Як вибрати дитячі фотошпалери? 1002 1024 admin

Як вибрати дитячі фотошпалери?

Вибирати оформлення стін для дитячої кімнати не так просто, як може здатися на перший погляд. Тут необхідно врахувати все: стать, вік, характер і особисті переваги дитини.  Не варто також нехтувати до рекомендацій дитячих психологів, щоб дитина гармонійно і всебічне розвивався,  відчуваючи  себе абсолютно щасливим.

Тьмяні відтінки діють на малюка гнітюче, яскраві – допомагають бурхливо розвиватися його фантазії, діти їх люблять. Але при цьому необхідно пам’ятати, що вони можуть занадто збуджувати їхню психіку. Фотошпалери в жовтих і помаранчевих тонах в зоні для ігор роблять позитивний вплив на настрій дитини. Щоб стимулювати творчий розвиток, вибирайте фотошпалери, в яких переважають блакитні відтінки. Зелені кольори допоможуть дитині розслабитися. При цьому бажано уникати поєднання чорного, біло і сірого, щоб вони не гнітили психіку малюка.

У нашому асортименті ви зможете підібрати фотошпалери для дітей із зображеннями тварин, улюблених героїв казок і мультфільмів. Матеріали, з яких ми виготовляємо фотошпалери, екологічні і безпечні для здоров’я дитини. Вони відрізняються високою якістю і щільністю. Вони клеяться стик-в-стик, так що картинка виглядає гармонійно і цілісно.

Подаруйте дитині щасливе дитинство і зробіть його кімнату казковою і яскравою. Він заслуговує на те, щоб його дитинство було щасливим!

  • Поштові теги:
  • Правильне колірне оформлення 800 445 admin
  • Рекомендації до файлу для друку 1024 683 admin
  • Як правильно поклеїти шпалери 1024 683 admin