Алфавiт

  • Алфавіт – основа грамотності дитини. Вивчення будь-якої мови, рідної або іноземної, починається саме з освоєння алфавіту. Він же необхідний при листі і правописі. Тому алфавіт повинен бути завжди «під рукою» –
    наприклад, висіти на стіні. І в нашому магазині ви можете купити шпалери для дитячої кімнати з алфавітом. У нашому каталозі ви знайдете варіанти з українськими, російськими та англійськими літерами. При цьому алфавіт не нудний – наші дизайнери доповнюють його яскравими зображеннями і принтами в приємних оку відтінках. Шпалери з буквами не тільки практичні, але і красиві – настільки, що стають стильним елементом інтер’єру, і вам не доведеться проводити ремонт, коли дитина виросте.
  • Ми виготовляємо шпалери за індивідуальним замовленням. Тому дизайнер може змінити кольори на зображенні і зробити їх більш виразними. Ми врахуємо ваш смак і смак вашої дитини. Крім того, ми підготуємо шпалери, які ідеально впишуться в розміри кімнати – хоч для маленької, хоч для великої і просторої дитячої. Але головне – шпалери, які можна замовити на нашому сайті, повністю безпечні. Вони екологічні, гіпоалергенні і не виділяють шкідливих речовин. Тому вони підійдуть для дитячої кімнати і самої маленької дитини. Ви можете зателефонувати нам в будь-який час, і ми дамо консультацію з приводу оптимального рішення.
  • Шпалери стильні, ненав’язливі, прищеплюють хороший смак. Діти будуть жити в красі, яка буде мотивувати їх вчитися і стимулювати до наведення порядку. Ви можете для різних стін підібрати різні алфавіти. Ми пропонуємо шпалери для дитячих кімнат за доступними цінами, тому таке дизайнерське рішення не «вдарить по бюджету». А ваша дитина буде володіти і українською, і російською, і англійською мовами – і це знання дуже допоможе їй в дорослому житті.
  • Залишилися якісь питання? Звертайтеся до нас в будь-який зручний час по одному з телефонів, залишеному на сайті. Ми допоможемо вам зробити правильний вибір і організувати доставку. Телефони вказані в розділі «Контакти». Ви можете уважно вивчити каталог з дитячими категоріями і вибрати те, що до душі всієї сім’ї. І ще – запитайте у дитини, який з алфавітів їй більше подобається? І тоді вона буде вам вдячна.