Тварини i птахи

  • Фотошпалери із зображенням тварин і птахів стануть прикрасою інтер’єру будь-якої кімнати. Анімалістичні і природні мотиви завжди виглядають безпрограшно, а створені нашими дизайнерами патерни – оригінальні, незвичайні і ненудні. Фотошпалери з нашого каталогу здатні прекрасно вписатися в будь-який інтер’єр – адже ми пропонуємо широкий асортимент дизайнерських рішень, стилів, кольорів і відтінків.Коли ви вибираєте підходящі фотошпалери, необхідно враховувати велику кількість зовнішніх факторів: призначення кімнати, її площа, загальний дизайн і кольорова гамма інтер’єру, а також стиль меблів в приміщенні.
  • Правильний вибір шпалер для конкретної кімнати може задати потрібний настрій дизайну конкретного приміщення і всієї квартири в цілому. І ми допоможемо зробити дійсно правильний вибір.Всі моделі фотошпалер можуть бути адаптовані під конкретний розмір кімнати. Просто вкажіть висоту і ширину стіни при замовленні – і наші дизайнери «підженуть» зображення під формат полотна.
  • Шпалери будуть однаково ефектно виглядати і в просторій вітальні, і в невеликій дитячій кімнаті. Наші фотошпалери дозволяють не тільки надати інтер’єру унікальний, естетично привабливий і завершений вигляд, але також сприяють грамотному візуальному поділу простору в приміщенні. За допомогою такого покриття можна «розбити» площу кімнати на різні зони під конкретні призначення. Тому наші шпалери варто купити для квартири-студії і смарт-квартири.
  • Купуючи фотошпалери в магазині MIRAY, ви можете не турбуватися про якість товару. У нас ви знайдете міцні і щільні шпалери за доступними цінами, які не потребують особливого догляду, не вигоряють на сонці і не виділяють неприємних запахів.
  • Крім того, всі шпалери, представлені в каталозі, гіпоалергенні, мають сертифікати відповідності встановленим санітарно-гігієнічним нормам, виготовляються виключно з міцних і екологічно чистих матеріалів. Щоб замовити вподобані шпалери з доставкою, вам потрібно всього лише вказати бажані розміри і визначитися з текстурою, вибравши її з представлених варіантів.
  • На вибір конкретного типу фактури безпосередньо впливає функціональність приміщення, для якого підбираються шпалери, поєднання покриття з іншими декоративними елементами, а також загальний дизайн інтер’єру. Якщо вам потрібні якась додаткова інформація про певні моделі покриття, або допомога з вибором відповідниї фактури, зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними номерами телефонів.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!