Повітряні кулі

  • Повітряні кулі – символ легкості, безтурботності і радості. А ще – вони пробуджують уяву і бажання подорожувати. Саме тому шпалери з повітряними кулями – відмінна прикраса дитячої кімнати. Особливо вони сподобаються дівчаткам. З ними дитина буде розвиватися, мріяти і, можливо, стане справжнім мандрівником, котрий побуває у багатьох країнах і відкриє десятки культур.
  • Наші дизайнери створили спеціальні шпалери з повітряними кулями для дитячих кімнат. Вони виконані в м’яких, приглушених тонах, тому не будуть викликати навантаження на очі дитини. Пастельні відтінки заспокоюють, налаштовують на гармонійний лад, знижують стомлюваність – що особливо важливо для школярів, яким доводиться виконувати багато домашніх завдань.
  • Кожна композиція шпалер в нашому каталозі створена для того, щоб радувати дитину. Повітряні кулі над Парижем або Амстердамом пробудять мрії про подорожі, літачки і звірятка – порадують, а квіткові кульки – подарують приємні фантазії і солодкі сни.
  • Принти – якісні, деталізовані, з грамотно складеними ненав’язливими паттернами. Їх буде приємно розглядати і дітям, і дорослим. Каталог включає більше 20 принтів, причому більшість з них універсальні – ними можна обклеїти як кімнату хлопчика так і дівчинки.
  • Для виготовлення шпалер ми використовуємо високоякісні та гіпоалергенні матеріали – європейську основу і японські фарби. Вони абсолютно безпечні. Тому ви можете купити шпалери в дитячу кімнату навіть для зовсім маленької дитини. А завдяки високій якості матеріалів шпалери не вигоряють і не старіють.
  • Ми робимо шпалери на замовлення. Наші дизайнери не тільки адаптують їх під розміри кімнати (просто вкажіть висоту і ширину стіни), але і можуть внести правки за вашим бажанням – наприклад, перефарбувати або перемалювати певні елементи.
  • Виготовлення шпалер, як правило, займає всього кілька днів, після чого ми передаємо їх в доставку. Доставка шпалер виконується по всій Україні, а також в інші країни.
  • Привозимо оперативно і акуратно. Завдяки швидкій доставці ви зможете прикрасити дитячу кімнату вже через кілька днів після замовлення.