Звiрятка

  • Добрі лами, намальовані аквареллю метелики, забавні коали і вражаючі африканські тварини – милі звірятка з наших шпалер складуть компанію вашій дитині і стануть чудовим доповненням інтер’єру дитячої кімнати. Ми спеціально адаптували дизайн для наймолодших шанувальників прекрасного: пастельні кольори, гармонійна графіка, акуратні лінії.
  • У нашому каталозі представлені шпалери в різних стилістиках – від мінімалістичних до високо деталізованих, від пастельних до яскравих. Але всі вони, без сумніву, сподобаються дитині. Особливо якщо віна любить тварин. Всі шпалери для дитячої кімнати, які можна придбати в нашому магазині, повністю безпечні і відповідають санітарно-гігієнічним стандартам. Вони виготовляються з гіпоалергенних матеріалів, що не виділяють шкідливих речовин.
  • Наприклад, ми використовуємо європейську основу з різними фактурами і японські фарби. Матеріали не тільки безпечні, але і довговічні. Шпалери збережуть яскравість і насиченість кольорів надовго – вони не вигоряють під дією ультрафіолету і не старіють з часом. Дитина виросте, а дитяча кімната залишиться такою ж красивою, як і в перший день після завершення ремонту. У нас ви можете замовити по-справжньому індивідуальні шпалери для дитячої кімнати за доступною ціною. Наші дизайнери адаптують їх під розміри стіни (просто вкажіть її ширину і висоту при замовленні), а також можуть, при необхідності, внести зміни в візерунок – наприклад, перефарбувати будь-якої елемент.
  • При цьому виготовлення шпалер виконується швидко – як правило, вони готові вже на наступний день. Доставка шпалер здійснюється по всій Україні і за межі країни. Залишилися якісь питання? Просто зателефонуйте нам по одному з телефонів, зазначених в розділі «Контакти». Ми готові дати професійну консультацію з будь-якого питання про матеріали, характеристики шпалер, способи покупки, оплати і доставки.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!