Море

  • Море – природна стихія, яка не може залишити людину байдужою. Воно надихає і зачаровує, вражає і дивує, надихає і навіть лякає. Тихий шелест прибою заспокоює і утихомирює, в той час як гуркіт що розбиваються об берег хвиль вселяє повагу і шану перед природою. Море може бути різним – так само, як і шпалери в стилістиці маринізму з каталогу нашого магазину.
  • У нашому каталозі ви знайдете шпалери з морем в різній стилістиці: фотографії пляжів і хвиль, знятих з висоти пташиного польоту; натхненна японським мистецтвом графіка; намальовані рибки. Чи хочете ви зробити кімнату просторіше за рахунок знімка відкритого простору або прагнете створити унікальний дизайн інтер’єру – в нашому магазині ви можете купити ідеально підходять саме вам шпалери.
  • Шпалери, замовити які можна в нашому інтернет-магазині MIRAY, порадують не тільки естетикою, але й високою якістю. Адже ми виготовляємо їх з преміальних матеріалів за сучасними технологіями. Щільна, якісна європейська основа покривається оригінальною японської фарбою з чудовою передачею кольору, щоб створити шпалери, які не вигоряють під сонцем, що не бліднуть, не жовтіють і не рвуться з часом. Навіть через багато років вони будуть виглядати настільки ж вражаюче, як і в перший день після установки.
  • При цьому ми пропонуємо шпалери за доступними цінами. Саме тому вони вже прикрашають будинки, квартири і офіси тисяч наших клієнтів як в Україні, так і по всьому світу.
  • У нас ви можете замовити по-справжньому індивідуальні шпалери. Наші дизайнери адаптують малюнок під будь-який розмір полотна – просто вкажіть необхідну ширину і висоту при оформленні покупки. Тому шпалери виглядають однаково вражаюче і в невеликій смарт-квартирі, і в величезному громадському просторі. Крім того, дизайнери можуть за бажанням клієнта змінити тони, кольори і навіть деякі елементи шпалер. Просто розкажіть про ваші дизайнерських потребах – і ми постараємося їх виконати.
  • Вам не доведеться довго дивитися на «голі стіни». Ми виготовляємо шпалери швидко – як правило, протягом двох-трьох днів після замовлення вони вже готові до відправки. Доставка здійснюється по Україні та по всьому світу максимально оперативно, але при цьому акуратно і дбайливо.
  • Залишилися питання? Просто зателефонуйте за допомогою одного з телефонів, зазначених в розділі «Контакти», і ми дамо на них професійні відповіді.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!