Дитячі шпалери

ЧАРІВНІ ВІНІЛОВІ ШПАЛЕРИ ДЛЯ ДИТЯЧОЇ СПАЛЬНІ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ З ЕКО МАТЕРІАЛІВ ДОЗВОЛЯТЬ ЇЇ ПРИКРАСИТИ, НАДАТИ ТЕМАТИЧНИЙ НАСТРІЙ І СВОЄРІДНІСТЬ.
Чарівні вінілові шпалери для дитячої спальні високої якості з еко матеріалів дозволять її прикрасити, надати тематичний настрій і своєрідність.
Дитячі бамбукові шпалери – популярний і унікальний спосіб декорувати, перетворити і зонувати простір. Останнім часом він набирає обертів завдяки складним сучасним технологіям, які дозволяють отримати різноманітні фактури, палітри і тематики. Весь цей багатий вибір може використовуватися на підприємстві, в офісі або в вашому домі.
Місце, де ви живете і відпочиваєте, може знайти справді винятковий характер завдяки правильно підібраному образу на стінах кімнати відповідно до ваших смаків і уподобань.
МИ ПРОПОНУЄМО ТАКОЖ БЕЗЛІЧ ДИТЯЧИХ СЮЖЕТІВ, ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ РАЗОМ З ВАШОЮ ДИТИНОЮ.
Що може бути важливіше для дівчинки чи хлопчика, ніж їх власне, гармонійно організоване місце для ігор, навчання і сну? За допомогою шпалер Miray ви влаштуєте свято і зробите їм по-справжньому цінний подарунок, який запам’ятається на все життя: наклейте їх на стіну і ваш малюк зможе відправитися в подорож у космос або політати на повітряній кулі, прокинутися в джунглях або на березі моря, вивчити карту світу, познайомитися з тваринами нашої планети, уявити себе індіанцем або великим дослідником.
Казкові картини допомагають розвивати уяву і мрійливість, реалістичні – пізнавати світ, звуть в пригоди, вони сподобаються дітям і батькам. Можна підібрати зображення і колір в залежності від темпераменту і статі дитини, загальної стилістики кімнати, і ми гарантуємо, що ці шпалери залишаться з вами надовго, тільки якщо ви самі не захочете їх замінити.
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ САМЕ У НАС?
  •  Наші фотошпалери чудові і економічні.
  •  Ми використовуємо оригінальні високотехнологічні комплектуючі з Японії і Європи – фарби стійкі до вологи та агресивних дій. Вони безпечні і екологічні, а також не вицвітають.
  • У нас широкий асортимент тем, жанрів і поверхонь. На сайті представлений об’ємний каталог найрізноманітніших дизайнерських пропозицій.
  • Наші інноваційні латексні чорнила не мають запаху.
  • Ми виготовляємо шпалери на замовлення, попередньо обговорюючи всі деталі та побажання клієнта. Ми можемо змінити відтінок, підігнати малюнок під особливості планування, щось в ньому прибрати або додати.
  •  Даємо 10-річну гарантію на нашу продукцію.
  •  У нас ви зустрінете тільки реальні відгуки покупців.
  • Ми завжди залишаємося на зв’язку.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!