Ліс і дерева

  • Свіжий подих природи у вашому будинку – чудові зображення лісу і дерев на шпалерах Miray. Ми пропонуємо не тільки фотошпалери з дикими хащами і витонченими садами, які перенесуть вас в найбільш відповідний вам ліс, але також дизайнерські шпалери, додають артистичності та унікальності цьму прекрасному образу.
  • Ви хотіли б внести трохи повітря в закриті приміщення? Багато з нас проживають в мегаполісах і в нас не залишається часу відвідувати ліс і насолоджуватися його гордовитою тишею, тому наші вироби – бездоганний спосіб втекти з задушливої міської атмосфери. Шпалери з лісом або деревами – відмінний вибір для вітальні, їдальні, спальні або дитячої, де світанкові промені і покрита квітами земля змусять вас відчути, що ви перебуваєте в правильному місці. Деякі з наших найбільш популярних дизайнів дерев містять сосни, берези, пальми і чарівні гаї.
  • Класика
  • Не можна заперечувати, що хвойний ліс – те, що в першу чергу спадає на думку. Це символ сили і благородства, – відмінна ідея для шпалер з природою. Можливо, ви навіть захочете створити цілу тему, зробивши кілька кімнат з різними видами хвойних дерев, що додасть простору драматичності і вишуканого якості. Прокидатися вранці і дивитися на такі сюжети приємно і заспокійливо.
  • Дощові зарості і джунглі
  • Не всі можуть прямо зараз відправитися в тропіки або джунглі, тому шпалери – найшвидше вирішення для вас, яке задовольняє ваше бажання побувати в такому незвичайному місці. Ви можете насолоджуватися привабливими пейзажами, поєднуючи їх з дизайном вашого інтер’єру. Все це барвисто гармонує з сонячним світлом, вигадливими істотами, які пробудять у вашому серці дух пригод.
  • Розгалужуємося
  • Якщо ви бажаєте опинитися під пологом лісу, його магічним захистом, то у нас є вибір фресок з гілками. Наприклад, Червоні акварельні листя – прекрасна спрощена презентація з приємними м’якими відтінками на світло-сірому тлі, огортає вас привітним мікрокліматом. Або одна з варіацій Дерев в тумані з великим буком на передньому плані в чорно-білих, прохолодних тонах, – безумовно, ще один цікавий вибір для людей з тонким настроєм і смаком.
  • У нашому каталозі ви знайдете ніжні акварельні картини лісу в тумані, гірських порослей, екзотичних гаїв африканських рівнин, жанрові розпису поодиноких дерев – в східному стилі, аніме і навіть Квітучий мигдаль Ван Гога.
  • Наші шпалери воістину красиві – ми використовуємо найкращі еко матеріали і фарби, які наповнять ваше улюблене простір приємними відтінками.