фотошпалери

  • Фотошпалери надають естетики і унікальності інтер’єру. Що робить їх настільки особливими? Фотографія – найбільш поширений і затребуваний жанр мистецтва в сучасному світі. Різноманітність стилів, прийомів, художня цінність, сюжетне наповнення дають можливість насолодитися відбитим моментом і використовувати його як прикрасу у своїй обстановці.
  • Фотошпалери на стіні не тільки допоможуть прикрасити вашу кімнату, але здатні стати справжнім порталом в незвичайний світ мрії і пригод. Все залежить від обраної вами тематики.
  • На що звернути увагу при виборі фотошпалери
  • Звичайно ж, в першу чергу, ви покладаєтеся на свій смак і уподобання. Наше завдання – підібрати вам потрібний за кольором і відтінку образ, спираючись на ваші запити, а також відповідні розміри. Важливо знати, що фотошпалери залишаться з вами надовго, оскільки якість нашої продукції це дозволяє, а значить, виберете те, що додасть необхідний настрій вашому простору. Для цього слід розуміти де саме будуть використовуватися ті чи інші зображення. Шпалери на кухню, в їдальню, їх зміст будуть сильно відрізнятися від шпалер у дитячу або вітальню. З одного боку, тут немає якихось чітких правил або обмежень, при цьому повинен бути присутнім усвідомлений підхід. У спальню не бажано вибирати агресивні, збуджують нервову систему кольору, на зразок насиченого червоного, а в робочий кабінет – зображення, які налаштовують на розслаблення. Зелений колір – найбільш виграшний для стимулювання роботи мозку, а пастельні тони і спокійні образи допомагають заспокоїтися після трудового дня, якщо вони будуть наклеєні в зоні відпочинку.
  • В НАШОМУ КАТАЛОЗІ Є НЕВЕРОЯТНОЕ БЕЗЛІЧ ТИМ
  • Мальовничі місця і старовинні вулички для мрійливих, тихих натур, морські види, лісові хащі, гори, зображення з тваринами для любителів природи. Для тих, хто любить у всьому практичне застосування у нас є набір яскравих, експресивних картин з їжею і напоями. Вам подобаються автомобілі? Відмінно, ви знайдете у нас фотошпалери з гоночними карами і авто преміум класу. Для людей відкритих в спілкуванні з широкими поглядами ми пропонуємо панорами з заходами, водоймами, великими пейзажами.
  • Найрізноманітніші квіти, в тому числі в 3D, для романтичних людей. Космос, архітектура – для здатних на авантюри і тих, кому дороги подорожі. Живопис, малюнок, вінтаж – тим, хто цінує арт і художність.
  • Доступні ціни, екологічність, краса – всі ці критерії якісних фотошпалер є в наявності у Miray.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!