фрески

  • Фрески – елегантні, стильні фотошпалери під старовину, підійдуть для цінителів еллінізму, мистецтва і старожитностей. Вони стануть справжньою окрасою кімнати, особливо просторою.
  • В оригіналі це розписи на стінах по свежеуложенной (мокрою) вапняної штукатурки. Ми асоціюємо цей вид живопису з італійської епохою Відродження, однак він старше, ніж здається. Колись давно ця техніка набули поширення в Єгипті, Месопотамії, Егейських цивілізаціях, фрески також були знайдені в старих печерних храмах Індії.
  • За подібного настінного орнаментикою варто справжня історична цінність і культурний потенціал, тому вона здатна передати дух античності. Їх особливістю є архітектурні вставки під давньоримську або давньогрецьку естетику з елементами властивого їй декору – колон, статуй, балконів.
    Зносостійкі, яскраві, щільні вінілові фотошпалери з еко матеріалів перетворять інтер’єр вашої квартири, заміського будинку, офісу, ресторану, готельного фойє.

Архаїчне мистецтво і нові ідеї

У нашому каталозі ви знайдете найрізноманітніші полотна під фрески, такі як:

  • Арки – сюжети з рамковою композицією з квітами, оглядом на море, острів, вікової місто, казковий ліс чи джунглі.
  • Тераси – картини, що розсовують простір і виводять в галерею, перед якою відкривається мальовничий вид на морські простори, Венецію, сад з фонтанами, озеро, водоспади, мандаринову гай, фантастичні і фантазійний ландшафти.
  • Пейзажі – красиві міські або природні панорами з замками, таємничими вуличками, палацами, квітниками, розаріями, пагорбами і горами.
  • Візерунки – чарівні малюнки з орнаментами в стилі ліпнини, рельєфною пластикою з античними героям, богами і богинями, перськими, єгипетськими та християнськими мотивами. Ці впізнавані образи ідеально вписуються в сучасний дизайн, який відразу знаходить витонченість і витонченість.

Неймовірні краси за доступні ціни

  • Повітропроникні шпалери бренду Miray створюють надзвичайний ефект присутності. Дивовижна реалістичність зображень можлива завдяки безшовним паттернам, оригінальним структурам (матовим або глянсовим) і використанню високоякісних фарб – з їх допомогою досягається чуттєва глибина в тонах, контрастний колорит, плавні поєднання і м’які переходи в відтінках. Це справжня жива музика художньої майстерності!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!