Мальовничі місця

  • Колекція «Мальовничі місця» – одна з найкрасивіших в нашому каталозі. На шпалерах зображені панорами і визначні пам’ятки різних міст. В квартирі або в будинку вони виглядають гармонійно, оскільки зображення підібрані зі смаком. Будівельники минулих днів дуже добре знали науку архітектури, мистецтва, перспективи, гармонії, що дозволяло їм зводити міста, що діють на людину заспокійливо. Одна з найважливіших переваг колекції «Мальовничі місця» – шпалери візуально роблять приміщення просторішим і відкритішим. Зображення виконані у високій роздільній здатності і мають чудову деталізацію, а також нанесені яскравими японськими фарбами. Тому шпалери виглядають так, немов це – вид з панорамного вікна, а не просто оздоблення.
  • Шпалери, які можна купити в нашому магазині, виготовляються на замовлення. Наш дизайнер адаптує їх під розміри приміщення – просто вкажіть висоту і ширину стіни. Тому вони будуть вражаюче виглядати і в великих просторих кімнатах, і в затишних квартирах-студіях.
  • Ми виготовляємо шпалери з високоякісних матеріалів – друк проводиться високоякісними фарбами на європейських матеріалах. Тому вони не вигоряють на сонці, гіпоалергенні, не тріскаються і не старіють з часом.
  • При цьому ціна на шпалери MIRAY – завжди доступна. Ми доставляємо шпалери по всій Україні, а також за її межі.
  • Привозимо оперативно і акуратно. Як правило, доставка по Україні займає всього кілька днів, тому вам не доведеться довго чекати.
  • Залишилися якісь питання? Співробітники нашого магазину завжди готові прийти на допомогу. Просто зателефонуйте нам по одному з телефонів, зазначених на сайті в розділі «Контакти» – і ми надамо детальну, професійну консультацію про матеріали, характеристики шпалер, способи замовлення, оплати та доставки.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!