Мапи

  • Географічна мапа на стіні відкриває перспективу і дає відчуття огляду. Виберіть вінілові шпалери з мапой світу в найрізноманітніших мистецьких варіаціях або зосередьтеся на найбільш близькій по духу території або естетиці, перед якою ви не зможете встояти.
  • У нашому каталозі ви знайдете фотошпалери з сучасними країнами в різній коліровій гаммі і унікальною стилізацією, з декоративними мапами з імітацією під акварель, квітник, графічні, абстрактні – на будь-який смак і вибір. Найцікавіша частина – можна повернутися назад в часі в історію і дізнатися, як виглядав світ раніше, для цього у нас є фотошпалери з древніми і старовинними мапами 1700-х років.
  • Ви можете спланувати свою майбутню подорож, наклеївши ці барвисті географічні малюнки, і зробити їх особливістю своєї кімнати. Відвідайте дивовижні міста Європи і Америки, чудові пляжі Намібії або Шрі-Ланки, яскраві Гаваї, рушайте в поїздку по Австралії, Азії чи Африці.
  • І якщо хочете, щоб ваша дитина добре орієнтувалася в географії – помістіть їх в дитячу.
  • Шукаєте ідеальний спосіб додати в свою кімнату глобальну перспективу?
  • Фотошпалери з мапой світу – відмінне рішення. У нас є прекрасний вибір зображень з великою картою світу. У нас є вибір від класичного зображення мапи світу в аграрному стилі до чорно-білих мап світу.
  • Шпалери Miray з географічними мапами були розроблені не тільки для будинку або офісу, але і навчальної кімнати. Простий монтаж, високоякісні матеріали і приголомшливі деталі друку легко перевершують інші пропозиції на ринку. Визначте новий світогляд для себе, студентів, сім’ї або команди за допомогою імерсивної фрески з нашого каталогу! Кожен може користуватися мапами і розуміти їх, а настінний розпис з картою на всю стіну надихає на розмови людей будь-якого походження та віку. Колекція наших фотошпалер з географічними мапами ідеально підходить для проекту дизайну інтер’єру – художнього або освітнього.
  • Наші фотошпалери з різними фактурами на ваш вибір вразять вас якістю, екологічністю і красою, ми підберемо для вас колір, розмір, зорієнтуємо за цінами.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!