Листя

  • Текстура свіжого листя – одна з самих незвичайних, яскравих, але при цьому,  елегантних та зачаровуючих із числа створених природою. ЇЇ складність і гармонійність привертають увагу. Цей «естетичний паттерн» характеризується спокоєм і елегантністю, а насичений зелений колір сповільнює, допомагає зняти стрес після важкого робочого дня.
  • Фотошпалери з листям з нашого каталогу здатні заповнити кімнату свіжістю ранкового лісу, розширити візуальний простір. Вони чудово підійдуть для прикраси гостьової, спальні, дитячої, робочого кабінету, офісу, а також громадських приміщень (наприклад, кафе або ресторану). У нас ви можете купити шпалери з текстурами різного листя і рослин – молоді паростки бамбука, зелені стебла тюльпанів, папороть, салат та інші.
  • Природність дизайну доповнює екологічність матеріалів. Ми використовуємо щільний європейський матеріал та насичені японські фарби. Матеріали відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, гіпоалергенні і не виділяють шкідливих речовин, а також позбавлені неприємних запахів. Тому шпалери, які можна купити на нашому сайті, підійдуть навіть для дитячих кімнат.
  • У нашому магазині ви можете замовити по-справжньому індивідуальні шпалери. Зокрема, наш дизайнер адаптує зображення під розміри кімнати – просто вказжіть ширину та висоту полотна при оформленні покупки. Також ми можемо змінити кольори, відтінки та навіть деякі елементи малюнка шпалер – просто розкажіть нам про свої побажання.
  • Виготовлення шпалер за індивідуальним замовленнням займає мінімум часу. У більшості випадків вони готові вже наступного дня. Після виготовлення ми обережно спакуємо шпалери та передамо в доставку.
  • Доставка шпалер MIRAY здійснюється по всій Україні та в інші країни світу. Привозимо швидко і дбайливо. Так, наприклад, доставка по Україні зазвичай займає не більше кількох днів, тому вам не потрібно довго дивитися на «голі стени».
  • Залишились якісь питання? Ми з радістю на них відповімо! Просто зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті в розділах «Контакти», і ми надамо професійну консультацію щодо характеристик та матеріалу шпалер, можливості індивідуального замовлення, способах покупки, оплати та доставки.