Лотос

  • Лотос – один з найскладніших і красивих квітів. З ним асоціюються багато понять в східних навчаннях, це досконалий квітка, який заворожує погляд. Лотос символізує життя, щастя, чистоту, досконалість. Він славиться своїми ніжними листям і вмінням з гідністю триматися на воді, він не може жити без води, але при цьому його верхня частина знаходиться на повітрі. Лотос поєднує в собі всі кращі якості Всесвіту і нашої планети. Його люблять йоги і туристи, він прекрасний, він яскравий, але при цьому непомітний.
  • Шпалери з лотосом від нашого магазину здатні привнести в ваш будинок красу і гармонію. Вони яскраві та насичені, щільні і довговічні. Ми виробляємо їх на сучасному обладнанні, використовуючи високоякісні матеріали – щільну європейську основу, японські фарби з чудовою передачею кольору. Шпалери, представлені в нашому каталозі, не вигоряють і не старіють, не жовтіють і не рвуться з часом. Навіть через багато років вони будуть настільки ж яскравими, як і в перший день після обклеювання.
  • У нас ви можете замовити по-справжньому індивідуальні шпалери з лотосом. Наші дизайнери адаптують зображення під розмір стіни – просто вкажіть ширину і висоту полотна. Крім того, ми можемо відредагувати фотографії на шпалерах – наприклад, змінити кольори.
  • Виготовлення шпалер за індивідуальним замовленням здійснюється швидко – як правило, вони готові до відправки вже на наступний день після узгодження дизайну. Ми їх акуратно пакуємо і передаємо в доставку. Відправляємо по всьому світу, тому на нашому сайті ви можете купити шпалери як в Україні, так і в інших державах. Ціни – завжди належні та легкодоступні.
  • Залишилися питання? Просто зателефонуйте нам по одному з телефонів, зазначених в розділі «Контакти». Ми готові дати професійну консультацію і розгорнуту відповідь на будь-який з питань, що стосуються характеристик і параметрів шпалер, способів покупки, оплати і доставки.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!