Морські види

  • Морські узбережжя володіють заспокійливим видом. Помаранчевий світло сідає в воду сонця, спокійний прибій, вражаючі хвилі, затишні бухти і білосніжні пляжі Бора-Бора – зображення на наших фотошпалерах надихають, гармонізують, налаштовують на творчий і робочий лад. Саме тому такий декор чудово підійде для будь-якої кімнати – вітальні, спальні, дитячої, кабінету, офісу, навіть для громадських просторів.
  • Шпалери з морськими видами в інтер’єрі створюють поєднання непоєднуваних просторів – але при цьому напрочуд гармонійне. А їх якість, яскравість і деталізація настільки високі, що створюється ілюзія відкритого панорамного вікна, за яким – заспокійливо узбережжі, затишна бухта або бурхливі хвилі. І, зрозуміло, це візуально збільшує простір в кімнаті. Тому наші шпалери з морськими видами дуже часто вибирають для смарт-квартир і квартир-студій – щоб зробити їх візуально просторіше і затишніше.
  • Всі шпалери, купити які можна в нашому магазині, виготовляються за індивідуальним замовленням з високоякісних матеріалів.
  • Основа – щільний матеріал європейського виробництва. Вона не рветься, добре клеїться на стіну, не просочується і стійка до впливу високої вологості. Зображення наноситься японськими фарбами з чудовою передачею кольору – вони здатні передати мільйони відтінків, гру світла і тіней, акуратні градієнти і природні переходи тонів. Крім того, цей матеріал стійкий до дії ультрафіолету. Тому наші шпалери не вигоряють на сонці і зберігають яскравість кольорів на багато років.
  • У нас ви можете замовити по-справжньому індивідуальні шпалери. Дизайнери нашої компанії MIRAY адаптують зображення під необхідний розмір стіни. Просто вкажіть габарити полотна при замовленні – його ширину і висоту. Тому наші шпалери прекрасно виглядають і в невеликих кімнатах, і в великих приміщеннях. Також дизайнери можуть змінити кольори, тональність і окремі елементи зображення з каталогу – просто розкажіть про свої побажання при оформленні замовлення.
  • Виробництво здійснюється на найсучаснішому обладнанні. Наші шпалери відповідають санітарно-гігієнічним нормативам і мають необхідні сертифікати, що підтверджують гипоаллергенность і безпеку. Тому їх можна використовувати навіть в дитячих кімнатах, де пред’являються підвищені вимоги до матеріалів обробки і чистоті повітря.
  • Ціни на наші шпалери завжди доступні. Вони, звичайно, трохи дорожче деяких аналогів «з ринку», проте перевершують їх за якістю на кілька порядків. Яскраві, насичені і довговічні – наші шпалери будуть радувати вас красою на довгі роки, тоді як окремі матеріали від конкурентів часто доводиться переклеювати раз в декілька років.
  • Ми доставляємо шпалери по всій Україні і в інші країни. Доставка завжди оперативна і акуратна – привеземо швидко і дбайливо.