Гори

  • Горні панорами на стіні привносять надзвичайну монументальність у ваш простір, від їх присутності захоплює дух. Це один з найбільш затребуваних типів фотошпалер для житлових приміщень. Гори піднімають настрій, надають стилю, зачаровують потужністю, дозволяють вірити в себе.
  • Насолодитеся широким спектром фантастичних, химерних та абсолютно реалістичних пейзажів із потрясаючими гірськими вершинами, які пропонує Miray.
  • Вінілові фотообої – сучасний, зручний та незвичайний підхід до оформлення кімнат або офісів. Ми використовуємо тільки якісні екологічні матеріали та фарбу. Вони відмінно виглядають як в об’ємних, так і в невеликих, стандартних приміщеннях з підібраними за кольором однотонними фарбованими стінами.
  • Гори існували з незапам’ятних часів. Вони завжди чекають, що хто-небудь підніметься на них, зробить їх начерки і різними способами відобразить їх грандіозну естетичність. Вкусіть цю природну магію та атмосферу, придбайте вишукані настінні розписи з горами.

ТЕМИ І СТИЛІ

  • У нашому каталозі дизайнерських шпалер представлений асортимент гірських пейзажів різноманітних жанрів та напрямків – від модерну до сюрреалізму. Якщо вам до душі естетичні кольори та реалістичні образи, ви можете вибрати з колекції монохромних сюжетів, або при бажанні – казкові горні вершини в екзотичній та екстравагантній палітрі. Ваша уява оживає завдяки настінному панно, виконаному в пастельній техніці з привабливим виглядом на фіолетові, бузкові та рожеві піки з бурхливою річкою та яскравими бризками весняних бутонів; малюнкам, гармонічно поєднуючим різні текстури та дивовижний кольоровий колорит; мінімалістичним схематичним зображенням в акварельній техніці в ніжних тонах.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЖИТТЯ І КРАСИ

  • Птахи на тлі недоступних гірських піків, тварини на таємних стежках із вкритими смарагдовим мохом камінням, сліди людської присутності у диких далеких місцях: все це дарує відчуття єдності з природою та нашою загальною домівкою – блакиною планетою. Фотошпалери з природою – унікальний шанс змінити естетику простору та покращити своє самопочуття та світовідчуття. Для цього не потрібно далеко йти – все це можна зробити на нашому сайті за доступною ціною.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!