дизайнерські шпалери

  • Красиві дизайнерські фотошпалери – один з найстильніших і незвичайних способів декорувати приміщення. Останнім часом з’явилося багато можливостей для облаштування власного простору. Техніка зонування, правильне розміщення акцентів, розстановка меблів і фурнітури – все має значення при створенні неповторного стилю вашої кімнати. У той же час, унікальний настінний декор може повністю змінити місце, в якому ви живете або працюєте. У нашому каталозі ви знайдете широкий асортимент тем і сюжетів, які розробили дизайнери.
  • При виборі дизайнерських фотошпалер важливе розуміння того, як вони будуть поєднуватися з вашими уподобаннями, архітектурними умовами, колірними рішеннями і особливостями планування. Якщо потрібно розсунути простір, зробити його більш об’ємним можна використовувати пейзажні сюжети з глибокою перспективою. Тут слід знати, що елементи інтер’єру повинні зливатися або доповнювати зображення на стіні. Якщо хочеться естетики, настрою або жанровости, підійдуть шпалери з привабливими малюнками. Більш темні і яскраві полотна з великими або тривимірними образами додадуть драматизму і емоційності, їх можна наклеїти в вітальню, де люди зустрічаються і спілкуються, хол або їдальню. Фотошпалери в пастельних і м’яких тонах додадуть інтер’єру легкості і будуть добре виглядати в спальні або будь-якій зоні відпочинку. У нас також є велика колекція дитячих шпалер – наша продукція високої якості, відповідає всім стандартам екологічності і безпечна навіть для малюків.

Фактури, кольору, образи

  • У зображення, які вам сподобаються можна внести зміни по вашому бажаю – відтінки, насиченість, все можна підібрати під ваш смак. Ми допоможемо визначитися з фактурою – в нашому каталозі кілька видів цікавих текстур шпалер. Також ви можете надати ваше власне зображення і замовити у нас.

Чому Miray?

  • Замовити і купити фотошпалери зараз можна на багатьох інтернет ресурсах. В даному випадку вам варто орієнтуватися на свої побажання, запити та пріоритети. Відносно вінілових шпалер існує три критерії: краса, якість і екологічність. Від них залежить ціна і ціновий діапазон. Ми вибрали виготовляти фотошпалери з якісних і екологічних європейських матеріалів, вони гіпоалергенні, без запаху, наші шпалери легко чистити, вони не вигоряють на сонці, міцні, щільні, ми пропонуємо різноманітні фактури, композиції, теми, багату палітру
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!