Панорами

  • Побачте всю картину цілком! З нашими панорамними фотошпалерами ви можете легко перетворити дуже велику поверхню в дивну перспективу, і це воістину ідеальне рішення для офісних приміщень, магазинів, готелів і ресторанів.
  • Якщо у вашому розпорядженні є особливо широка стіна, і ви не знаєте, що з нею робити, наші панорамні шпалери повинні стати вашим вибором номер 1! Ці великомасштабні зображення з високою роздільною здатністю змусять вас відчути себе поглядаючим з оглядового майданчика на кращі куточки нашої планети.
Теми і мотиви
  • Колекція настінних розписів в каталозі Miray може кардинально змінити на краще ваш простір, піднявши декор стін на новий рівень! Насолоджуйтесь нашими панорамними фотошпалерами: від вражаючих мегаполісів Америки – Нью-Йорка або Чикаго – з хмарочосами на заході до тихого лісу на березі озера, від виноградників в Тоскані до африканського водоспаду і легендарної гори Фудзіями. Ми можемо запропонувати просто живий образ табуна коней, що біжить галопом, для активації ваших прихованих ресурсів, або, якщо вас приваблює мінімалізм, дивовижний графічний Індустріальний пейзаж на чудовому синьому тлі. Наша колекція настільки різноманітна, що здатна задовольнити будь-які потреби в дизайні інтер’єру.
Як застосовувати панорамні сюжети
  • Незалежно від того, чи є у вас в будинку довга стіна, яка вимагає уваги, або величезний офісний простір, куди потрібно привнести більше життя, вас зацікавить наш асортимент красивих панорамних фотошпалер. Наша добірка чудових настінних витворів мистецтва можна використовувати для великих стін, також є потенціал для кадрування, якщо ваша стіна трохи менше. Панорамні шпалери не просто додають глибини і стилю, крім того їх легко використовувати для обгортання всієї кімнати – маленької або просторої. Панорами є прекрасним арт-декором для бізнесу, кафетерію, великої корпорації, а також створюють приголомшливий вид на вході, в коридорі або підвалі вашого будинку.
  • Висока якість наших виробів підтверджена сертифікатами. Це елітні екологічні вінілові шпалери і еко фарби з Європи, яскраві і стійкі кольори які миються, довговічні поверхні. Ми гарантуємо швидке виконання замовлення, успішну доставку, позитивні ціни і клієнтську підтримку на найвищому рівні!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!