Космос

  • Подорожуйте за межі зірок, не виходячи з дому, з фотошпалерами з космосом і всесвіту! Шпалери на астрономічну тематику дозволяють вам відвідувати далекі галактики, дивитися на Землю з сидіння космічного човника, переноситися на різні планети або милуватися повним місяцем. Що б ви не вибрали, наша колекція космічних фотошпалер перетворить вашу кімнату в воістину фантастичну. Немає більшого і більш захоплюючого місця, ніж космос, і людям завжди властиво дивитися на зірки і дивуватися. Наш широкий вибір різних настінних розписів по астрономії і космосу показує ці нескінченні і неймовірні галактики, сузір’я і планети. Зірки, світло, планети – наповніть вашу кімнату небесним захопленням.
  • Три два один… Наскільки прекрасний і великий Всесвіт? Рушайте в міжзоряний подорож з нашими фресками з космосу, зазначеними в каталозі.
  • Наклейте їх на стіну, потім надіньте екіпіровку космонавта і приготуйтеся покататися на палаючої комети по темному таємничому нічному небі. Ловіть падаючу зірку і загадайте бажання. Приземлитеся на Місяць і стрибайте в глибокі кратери. Відкрийте для себе нову планету, яка плаває в галактиці Чумацький Шлях. Сідайте на космічну ракету і злітайте на нові висоти в фантастичному міжгалактичному просторі. Знайдіть нові не відкриті сузір’я – можливості безмежні.
  • Яскраві, привабливі, високоякісні шпалери Miray – саме те, що вам потрібно, якщо ви мрієте про незвідані куточки всесвіту, освітлених райдужним світлом палаючих сонць. Ми пропонуємо якісні зображення сузір’їв, галактик, туманностей, супутників, нашої рідної планети Земля і багато іншого! Яскравість і блиск астрального об’єкта, змішані з темрявою космосу, створюють унікальний, що привертає увагу образ. У такій вітальні ви точно не будете нудьгувати, а картини в спальній віднесуть вас за межі Чумацького Шляху в ваших снах.
  • Ви готові, дітки? Можна з упевненістю сказати, що будь-яка дитина була б в захваті, якби його власна кімната була прикрашена шпалерами, присвяченими астрономії та космосу. У нас є вибір для кожної особистості і віку, незалежно від того, чи вони віддають перевагу яскравим, сміливим кольорам як на наших Космічних пейзажах або щось на зразок Астронавта в космосі в приємних приглушених тонах.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!