Небо і хмари

  • Легкість і невагомість хмар заворожує, а їх багатство відтінків і кольорів – захоплює. Їх види заспокоюють, гармонізують, налаштовують на натхнений, романтичний і трохи мрійливий лад. Саме тому наші шпалери з хмарами – відмінний варіант декору для вітальні, спальні та дитячої кімнати.
  • Одне з важливих переваг «хмарного принта» полягає в тому, що ці відкриті простори і ландшафти візуально збільшують кімнату, роблять її більш просторою і повітряної. А разом з меблями створюється дивно гармонійне поєднання непоєднуваних просторів.
  • Тому шпалери з хмарами з нашого каталогу часто замовляють для невеликих смарт-квартир і квартир-студій – вони дозволяють зробити такий будинок більш затишним, світлим і просторим.
  • Всі шпалери, які можна купити в нашому магазині, виготовляються з матеріалів преміум-класу з використанням сучасних технологій. Зокрема, основа – це завжди щільний матеріал європейського виробництва. Вона не рветься і не старіє, добре клеїться до стіни і надійно тримається. Її не страшні підвищена вологість і перепади температури.
  • Для нанесення зображення використовуються оригінальні японські чорнило. Вони мають цілу низку переваг перед конкурентами.
  • По-перше, вони забезпечують неймовірну передачу кольору – вони здатні втілити все багатство відтінків, тонів і природних переходів, властивих хмар. По-друге, вони стійкі до дії ультрафіолетового вивчення і сонячного кольору – не вигоряють, не вицвітають, навіть якщо вікна в квартирі виходять на південну сторону, таким чином, вони зберігають яскравість і насиченість відтінків на довгі роки. І нарешті, вони не містять шкідливих речовин, що дозволяє безбоязно використовувати наші шпалери для декору дитячих кімнат.
  • У нас ви можете замовити по-справжньому індивідуальні шпалери. Наші дизайнери адаптують зображення під розміри полотна, щоб воно виглядало ефектно і на величезних стінах, і в невеликих квартирах. Просто вкажіть габарити при замовленні. Крім того, ми можемо відкоригувати зображення на шпалерах – змінити тони відповідно до інтер’єру або навіть окремі елементи малюнка.
  • Ціни на шпалери виробництва MIRAY – завжди доступні. Саме тому наша продукція вже широко відома як в Україні, так і по всьому світу.
  • У нас працює швидка і акуратна доставка шпалер. Так, по Україні ми привозимо шпалери всього за кілька днів. Доставляємо шпалери і в інші держави.