Єдинорігі

  • Єдиноріг – персонаж казок, легенд і міфів, якого люблять всі діти. І шпалери з ним здатні прикрасити кімнату будь-якої дитини. Звичайно, такі принти краще підходять для дівчаток, але наш каталог включає і кілька нейтральних варіантів.
  • Ми пропонуємо широкий асортимент принтів з єдинорогами. Вони розрізняються стилістикою і палітрою кольорів. Наші дизайнери розробили ненудні патерни, які приємно розглядати і вивчати – причому не тільки дітям, а й дорослим. А м’які, приглушені кольори знижують візуальне навантаження, заспокоюють, налаштовують на гармонійний тон і зменшують стомлюваність дитини.
  • Шпалери виготовляються на замовлення з високоякісних, екологічно чистих матеріалів. Вони абсолютно безпечні, гіпоалергенні, позбавлені неприємних запахів і шкідливих виділень. Тому такими шпалерами можна обклеїти кімнату навіть найменших і тому особливо чутливих до чистоти дітей.
  • Для виготовлення шпалер наш магазин використовує кращі з доступних
    матеріалів. Ми привозимо щільну основу з різними фактурами з Європи, а яскраві безпечні фарби – з Японії. Тому шпалери довговічні: вони не вигоряють на сонці, не старіють і не жовтіють з часом, зберігають насиченість відтінків на багато років. Поки росте ваша дитина, дитяча кімната залишиться такою ж яскравою.
  • Шпалери можуть бути адаптовані під будь-який розмір стіни – просто вкажіть її ширину і висоту при замовленні. Крім того, наші дизайнери можуть внести невеликі зміни в малюнок і узор, наприклад, перефарбувати будь-які елементи. Хоча ми виготовляємо шпалери під замовлення, ми робимо це швидко – в більшості випадків вони готові вже на наступний день.
  • Доставка шпалер здійснюється оперативно по всій країні і за її межі. Привозимо швидко і акуратно.