Вiнтаж

  • Сьогоднішній світ одноразових речей і швидких задоволень все частіше звертається до естетики винтажа і ретро – адже вона втілює час, коли все навколо було справжнім, чи не сурогатним і не створеним для отримання прибутку. І цей стиль, натхненний мистецтвом і поп-артом середини XX століття, втілений в нашій новій колекції шпалер.
  • У нашому магазині ви можете купити шпалери з вінтажними принтами. Квіти, птахи, метелики, вино і архітектура – все це несе в собі відбиток минулої культури, перероблений відповідно сучасним трендам. Тому шпалери з ретро-принтом здатні вписатися в будь-який інтер’єр і прикрасити будь-яку кімнату – спальню, вітальню, дитячу, прихожу, кухню і так далі.
  • Ми виготовляємо шпалери під замовлення. Тому кожен екземпляр по-справжньому індивідуальний. Наші дизайнери зроблять для вас шпалери відповідно до розмірів стіни і особливостей кімнати, а також можуть обережно внести правки в малюнок – наприклад, замінити або перефарбувати один або кілька елементів.
  • Наші шпалери – не тільки красиві, але і довговічні. Ми використовуємо європейський матеріал і японські фарби. Вони гіпоалергенні, не вигоряють на сонці і тому зберігають яскравість кольорів і фрактуру надовго. Перевага магазину MIRAY полягає в відповідальності, старанності і професіоналізмі працівників, їх ввічливості, товариськості і відкритості новим віянням в дизайні приміщень. Ми готові в будь-який момент прийти вам на допомогу і надати розгорнуту консультацію про характеристики, матеріали, способи покупки, оплати і доставки шпалер. Для цього просто зателефонуйте, за телефоном залишеному на сайті в розділі «Контакти».
  • Перевага магазину MIRAY полягає також в умінні виявити смакові вподобання замовника. Ми готові вислухати і врахувати думку кожного клієнта, а потім створити ідеально відповідні шпалери або підібрати вже готовий варіант в каталозі. При цьому ми працюємо оперативно.
  • Як правило, виготовлення шпалер за індивідуальними замовленнями займає не більше 3 днів, після чого ми відразу передаємо їх в доставку. Оперативність подобається багатьом нашим клієнтам, які роблять великі  замовлення. Ми продаєм шпалери за доступною ціною.
  • Замовити їх можна з України або будь-якої іншої країни. Ми здійснюємо швидку доставку по країні і всьому світу.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!